ניהול ופיקוח בנייה - פרויקטים הנדסיים

חברתנו עוסקת בניהול ופיקוח פרויקטים הנדסיים במבנים מפלדה דקת דופן, תוספות בנייה על גגות, בניית בתים פרטיים בבנייה מתקדמת, הרחבות בנייה למיניהן ושיפוצים רחבי היקף. אנחנו מציעים שירותי פיקוח בנייה לועדי בתים משותפים בפרויקטים כגון שיפוץ מלא של הבניין, הוספת מרפסות שמש וכו'. אנחנו מתמחים "בבנייה מתקדמת", בנייה שנעשית מפלדה דקת דופן או בבנייה משולבת, כלומר בנייה קונבנציונלית או בנייה מפלדה מתעושת בשילוב בנייה מתקדמת.

ניהול ופיקוח בבניה מתקדמת
חיפוי שלד של פלדה דקת דופן של מייטק, בלוחות בטרום של איטונג.

פיקוח בנייה – התמחות בשיטות בניית מתקדמות \ פלדה דקת דופן

אם אתם מתכננים לבנות או לבצע הרחבת בנייה עם פלדה דקת דופן, קחו שירותי פיקוח!

שיטת הבנייה דורשת שימוש בחומרי בניין השונים מבנייה קונבנציונלית. בחירת החומרים וביצוע מדויק בשטח על פי הוראות יצרן הם שלבים מאוד קריטיים, כך שמפקח מנוסה בתחום זה בגדר חובה.

בשנים האחרונות עסקנו רבות בבניה מתקדמת, עבודה מול קבלנים ומהנדסים בתחום, מתן ייעוץ של מערכות קיר חוץ ופנים, זה חשוב מבחינה תרמית ואקוסטית.

מה אתם מקבלים מאיתנו?

שירותי בסיס

למה פיקוח דרכנו הרי אנחנו קבלן מבצע?

א – כחלק מהשירות שלנו, אנחנו יכולים לבצע רק עבודות ספציפיות בכל בנייה, לא תמיד אנחנו מבצעים עבודות כקבלן מפתח, לדוגמא: ליווי הזמנת השלד והרכבתו, השמה מקצועית של מערכת קירות חוץ, פנים ותקרות. את השאר אתם יכולים לעשות לבד או עם בעל מקצוע מקומי, תחת ליווי ופיקוח שלנו. תחסכו לא מעט כסף!

ב – אנחנו עובדים עם צוותים שלנו כלומר עובדי חברה מיומנים בתחום, לא תמיד אנחנו פנויים לכל עבודה, אם זה מפאת לוחות זמנים או איזור שאנחנו לא נותנים שירות כקבלן ראשי של בנייה מתקדמת,אלא שירות מקצועי בלבד.

התעסקות עם בנייה ללא הבנת הפרטים הקטנים היא מסובכת ותדרוש מכם המון זמן ואנרגיה. אין ספק שעדיף בעל מקצוע שיהיה לצדכם. זה נכון יותר. למרות עלות השירות שלנו, אתם תחסכו זמן, כסף, והרבה כאב ראש.

חושבים על בנייה קלה או בנייה מתקדמת?
צרו קשר עם כל שאלה נשמח לעמוד לשירותכם בכל שלב שאתם נמצאים בו.

סגירת מעטפת הבית, הנחת חסם אדים, השמה מדויקת של לוחות אקווה פאנל. הנחת לוחות רצפה בקומה ביניים או בגגות לפני יציקת בטקל, הרכבת מערכות אינסטלציה​

מעוניינים לקבל ייעוץ ראשוני ללא התחייבות?

שירות ליזמים פרטיים, קבלנים וחברות.
טרס איתכם לאורך כל הדרך, מהשיחה הראשונה ועד למסירה מושלמת.

אתם יכולים לבנות על זה!

זקוקים לעזרה
שליחה באמצעות ווטסאפ
דילוג לתוכן